Year
| Swimmer/Diver Name
| Event
| Place
|
1978
| Cory Springer
| Diving
| 2nd Place
|
1979
| Cory Springer
| Diving
| 2nd Place
|
1980
| Cory Springer
| Diving
| 3rd Place
|
1981
| Cory Springer
| Diving
| 3rd Place
|
1989
| Paul O'Neill
| 50 yard Freestyle
| 2nd Place
|
|
| 100 yard Freestyle
| 5th Place
|
1990
| Drew Sechrist
| 100 yard Backstroke
| 2nd Place
|
1991
| Drew Sechrist
| 100 yard Backstroke
| 1st Place
|
|
| 100 yard Freestyle
| 2nd Place
|
| Drew Sechrist, Derrick McCuen, Mark Favetti, Kevin Myers
| 200 yard Medley Relay
| 3rd Place
|
1994
| Jim Jackson
| 50 yard Freestyle
| 2nd Place
|
1996 | Jay Forman | 100 yard Backstroke | 3rd Place |
1996
| Mollie Grover
| 100 yard Freestyle
| 6th Place
|
1997
| Mollie Grover
| 200 yard Freestyle
| 1st Place
|
|
| 100 yard Freestyle
| 1st Place
|
| Jay Forman
| 100 yard Backstroke
| 6th Place
|
1998
| Mollie Grover
| 100 yard Freestyle
| 4th Place
|
1999
| Mollie Grover
| 200 yard Freestyle
| 3rd Place
|
|
| 100 yard Freestyle
| 4th Place
|
| Justin Piazza
| Diving
| 4th Place
|
2002
| Alyssa Toran
| 50 yard Freestyle
| 4th Place
|
2003
| Alyssa Toran
| 50 yard Freestyle
| 3rd Place
|
| Chris Doemland
| 50 yard Freestyle
| 4th Place
|
2004
| Alyssa Toran
| 50 yard Freestyle
| 3rd Place
|
|
| 100 yard Freestyle
| 5th Place
|
| Steve Doemland
| 200 yard Freestyle
| 5th Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 8th Place
|
| John Trimmer
| 100 yard Breaststroke
| 7th Place
|
2005
| Steve Doemland
| 200 yard Freestyle
| 5th Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 7th Place
|
| John Trimmer
| 100 yard Breaststroke
| 4th Place
|
2006
| John Trimmer
| 100 yard Breaststroke
| 1st Place
|
|
| 200 yard Individual Medley
| 6th Place
|
| Steve Doemland
| 200 yard Freestyle
| 4th Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 6th Place
|
| Eric Savidge
| Diving
| 7th Place
|
| Amie Porr
| 100 yard Backstroke
| 5th Place
|
2007
| Eric Savidge
| Diving
| 6th Place
|
2008
| Claire Loht
| 200 yard Freestyle
| 1st Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 1st Place
|
| Luke Trimmer
| 200 yard Freestyle
| 1st Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 3rd Place
|
2009
| Claire Loht
| 200 yard Freestyle
| 1st Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 1st Place
|
| Luke Trimmer
| 200 yard Freestyle
| 3rd Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 4th Place
|
2010
| Luke Trimmer
| 200 yard Freestyle
| 2nd Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 1st Place
|
| Brandon Sherbo
| 500 yard Freestyle
| 7th Place
|
| Brandon Sherbo, David Horton Adam Young, Luke Trimmer
| 400 yard Freestyle Relay
| 7th Place
|
| Claire Loht
| 200 yard Freestyle
| 2nd Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 2nd Place
|
2011
| Claire Loht
| 200 yard Freestyle
| 3rd Place
|
|
| 500 yard Freestyle
| 1st Place
|
| Brandon Sherbo
| 500 yard Freestyle
| 7th Place
|